Sevilen yüzlü bayanlardan Feyza

Sevilen yüzlü bayanlardan Feyza

Değerli beyler biliyorum ki bazılarınızın arzuladığı kadın tipleri birbirinden oldukça farklılık göstermektedir. Bunu da iyice kavramış ve anlamış durumdayız. Yani siz erkeklerin kendilerini mutlu etme anlamında ne derecede enerji sarfettiğiniz şeyleri bilmek istiyoruz. Bununla beraber gizli ve yasak aşkların en derin duygulara nasıl yön verdiğini bilmenizi istiyorum.

Kendimden bahsedecek olursam da zaten ismimden anladığınız üzere Feyza. Yani bir takım duygularınızı sonsuza dek unutmayacak derece ileri seviyede yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz diyebilirim. Kendim üniversite mezunuyum yani karşınızdaki kişi kör cahil birisi değil. Aslına bakılırsa gece eğlenmelerine ve gece hayatına da oldukça düşkün biriyim. Yani eğlenceyi dibine kadar yaşayıp yanımdaki kişinin de eğlencesine eğlenceler katabilecek ve her ortamda ağırlığımı koruyabilirim. Bazı erkekler ise benim güzelliğimden etkilenip bir saatlik görüşmeler değil de genel anlamda bir kaç haftalık tatillerde kullanım yapmak istiyorlar. Ayrıca siz beylerin akşamları rahatlamak istiyorlar diye düşündüklerini biliyorum. Şimdi gelelim sizlere görüşme şartlarıma. Arkadaşlar kesinlikle steril olmak zorundasınız. Yani seks yaparken bir takım kötü kokuların da burnunuzu tıkamasını istemiyorum. Siz de bu anlamda dikkat ederseniz gerçekten de seks hayatında bir kaç level atlamış olursunuz. Ayrıca kesinlikle oteller dışında bir yerde görüşme gerçekleştirmiyorum. Bu arada siz seks anlayışınızı tam olarak oturtmadıysanız bu benim problemim değil.

Son olarak bir kaç şeyden daha bahsetmek istiyorum: Ben kesinlikle sizlerin sadece parasında gözü olan bir kadın değilim. Sizlerin de bildiği üzere bazı eskort kızlar sadece para göz kadınlar oluyorlar ve doğrusu sevgili tadında nasıl bir aşk hayatı yaşanıyor görüşmek isteyenler bunu görebilir. Evet son olarak sizleri seven biri olduğumu bilirseniz siz de doruklarına oluşmanız hakkınızdır. İyi geceler diliyorum ve sizleri seviyorum.

Yorum yapın